Aktywnie wspieramy działania policji

15 listopada br. w komendzie miejskiej policji w Gorzowie Wielkopolskim dyrektor Mariusz Potocki w imieniu gorzowskiego WORD przekazał policjantom zestaw edukacyjny pn. „Autochodzik” oraz dwie pary tzw. „alkogogli” – symulatora optycznego służącego do symulacji zaburzeń zmysłów, jakie występują po spożyciu alkoholu. Zakup materiałów wspomagających profilaktyczną pracę policji sfinansowano ze środków Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp.

Docelowo będą one wykorzystywane przez wydział prewencji KMP. W spotkaniu wziął udział z-ca komendanta wojewódzkiego policji - inspektor Krzysztof Sidorowicz, komendant miejski policji - komisarz Fabian Rogala oraz jego zastępca -  nadkomisarz Wiesław Adamski.

Gorzowski ośrodek ruchu drogowego od wielu lat doposaża policję w nowatorskie narzędzia, które mają istotny wpływ na wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź