Gorzowski WORD przyjazny osobom z dysleksją

 

Od marca br. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu teoretycznego w warunkach przyjaznych dla osób zmagających się z dysleksją.

Zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tej grupy osób egzaminowanych, tak by gorzowski Ośrodek był miejscem przyjaznym, a proces egzaminowania przebiegał komfortowo.

 

Egzamin teoretyczny w tym trybie różni się od egzaminu standardowego. Przeprowadzany jest indywidualnie. Wraz z osobą egzaminowaną na sali przebywa dwóch egzaminatorów. Jeden z nich odczytuje pytania i odpowiedzi z ekranu, co znacznie ułatwia przebieg egzaminu. Drugi z egzaminatorów przeprowadza proces egzaminowania. Warunkiem przystąpienia do egzaminu w tym trybie jest przedstawienie ważnego orzeczenia stwierdzającego dysleksję. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z gorzowskim WORD, pod numerem telefonu 95 732 43 77.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź