III edycja konkursu pn. „10-latek w ruchu drogowym”

                Dnia 9 maja br. w WORD Gorzów Wielkopolski odbyła się III edycja konkursu pn. „10-latek w ruchu drogowym”. Udział wzięło 12 szkół z terenu miasta Gorzowa oraz okolicznych miejscowości:  S.P. nr 4,  6, 9, 12,13,20, S.P. z Baczyny, Bogdańca, Ulimia, Ciecierzyc, Kłodawy i Lipek Wielkich).

Zawodnicy zmagali się w trzech konkurencjach: teście z zasad bezpieczeństwa na drodze, pisanym  indywidualnie; sprawdzianie wiedzy,  rozwiązywanym drużynowo i zadaniu z udzielenia pierwszej pomocy.

Najlepszymi drużynami okazali się uczniowie:

I miejsce - Szkoła Podstawowa z Kłodawy

II miejsce -  Szkoła Podstawowa z Baczyny

III miejsce -  Szkoła Podstawowa z Lipek Wielkich.

Za wysoki poziom wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego zwycięzcy  otrzymali plecaki, piórniki z wyposażeniem oraz ilustrowane atlasy. Nagrodą w postaci gry motoryzacyjnej wyróżniono także najlepszego zawodnika,  którym okazał się  uczeń podstawówki z Baczyny Michał Stalka.

Dla trzech losowo wyłonionych szkół uczestniczących w konkursie trafił rower ufundowany przez gorzowski ośrodek ruchu drogowego. GRATULUJEMY.
 

         Korzystając z  okazji dziękujemy za pomoc przy  realizacji konkursu Wojewódzkiej i Miejskiej Komendzie Policji w Gorzowie Wlkp. oraz Panu Robertowi Sołtysowi - ratownikowi medycznemu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź