Porozumienie o współpracy z gorzowską policją

23 maja 2019 roku dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie Wlkp. Mariusz Potocki oraz nadkomisarz Fabian Rogala - Komendant Miejski Policji w Gorzowie Wlkp. podpisali porozumienie o współpracy, której celem jest maksymalizacja poziomu bezpieczeństwa na drogach Gorzowa Wlkp. i powiatu gorzowskiego.

Zawarte porozumienie to efekt dotychczasowej dobrej współpracy pomiędzy obiema instytucjami i zapowiedź jej kontynuacji.

Wraz z zawarciem porozumienia dyrektor Mariusz Potocki przekazał na ręce nadkomisarza Fabiana Rogali zakupione przez Ośrodek wyposażenie, które pomoże gorzowskiej policji skutecznie eliminować z dróg kierowców prowadzących pojazdy w stanie po spożyciu alkoholu lub podobnie działających substancji psychoaktywnych. Przekazano także pomoce edukacyjne, które posłużą policji w pracy z dziećmi i młodzieżą. W przekazaniu uczestniczyli naczelnicy wydziałów ruchu drogowego i prewencji gorzowskiej policji, do których trafi zakupione przez WORD wyposażenie.
Współpraca gorzowskiego WORD z Komendą Miejską Policji to inicjatywa, która modelowo służy poprawie bezpieczeństwa mieszkańców Gorzowa i powiatu gorzowskiego.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź