Szkolenie dla kierowców i pracowników firm transportowych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego i znajomość przepisów ruchu drogowego

Szkolenie dla kierowców i pracowników firm transportowych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego  i znajomość przepisów ruchu drogowego.

Zapraszamy właścicieli firm, osoby odpowiedzialne za przewozy drogowe oraz wszystkie osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu obowiązujących przepisów ruchu drogowego w oparciu o Ustawę prawo o ruchu drogowym, Ustawę o kierujących pojazdami, przepisów związanych z  odpowiedzialnością kierowcy jako uczestnika ruchu drogowego.

Program szkolenia:

 

 

Temat

 

Ilość godzin

Szkolenie z zakresu obowiązujących przepisów ruchu drogowego w oparciu o Ustawę prawo o ruchu drogowym, Ustawę o kierujących pojazdami.

Zachowanie kierujących pojazdami wobec innych uczestników ruchu drogowego.

Zachowanie kierujących na skrzyżowaniach.

Dyskusja

 

           2

Czas pracy kierowców

 

           1

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej .        

 

           1

Razem

           4

 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA - 4  GODZ.

KOSZT SZKOLENIA - 150 ZŁ OD OSOBY

Szkolenie organizowane jest na zlecenie firmy lub kilku firm transportowych. Przyjmowane są również zgłoszenia indywidualne.

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź